1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Yatırımcı Rehberi (9)
Yatırımcı Rehberi (9)

Yatırımcı Rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:HisselerKapanış...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60
22,47
İş Bankası (B)35.256,10-1,52-12,95
İş Bankası (C)5,343,09-21,39
İş Bankası (Kur.)291.000,000,34-23,42
İş Fin.Kir.3,182,58-17,62
İş Girişim9,934,53-47,60
İş GMYO2,028,02-20,47
İş Y. Men. Değ.15,55-3,54-6,31
İş Yat. Ort.2,921,74-13,18
İşbir Holding6.450,00-10,42135,61
Işık Plastik30,04-1,51
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,931,09-18,42
İttifak Holding1,692,42-24,22
İz Hayvancılık Tarım19,90-1,3910,56
İzmir Demir Çelik2,240,45-32,32
İzmir Fırça5,81-10,484,50
Jantsa Jant Sanayi89,002,77114,73
Kafein Yazılım25,28-1,1718,46
Kalekim Kimyevi Maddeler12,893,70
Kaplamin20,00-3,94-40,83
Kardemir (A)6,92-1,2816,30
Kardemir (B)6,950,8731,88
Kardemir (D)7,66-1,1632,53
Karel Elektronik32,625,7741,46
Karsan Otomotiv3,78-3,3216,31
Karsu Tekstil8,69-4,081,64
Kartonsan56,15-2,01-40,69
Katmerciler Ekipman3,606,1916,88
Kent Gıda254,90-4,17-28,32
Kerevitaş Gıda4,680,86-28,88
Kervan Gıda16,072,7521,56
Kervansaray Yat. Holding0,70-2,78-44,44
Kiler GMYO1,954,28-22,31
Klimasan Klima23,22-2,3536,83
Koç Holding19,352,27-5,39
Konfrut Gıda16,04-4,18-5,09
Kontrolmatik Teknoloji Enerji69,40-0,93193,07
Konya Çimento825,00-1,00-26,99
Kordsa Teknik Tekstil22,34-0,4543,67
Koza Altın126,004,3030,30
Koza Madencilik16,09-3,593,87
Körfez GMYO4,96-0,20-14,48
Kristal Kola2,082,46-46,94
Kron Telekomünikasyon53,157,5044,27
Kuştur Kuşadası Turizm295,00-6,0887,54
Kuyumcukent Gayrimenkul2,350,432,17
Kütahya Porselen32,180,00-36,21
Lider Faktoring2,900,69-14,96
Link Bilgisayar34,584,479,44
Logo Yazılım145,001,0516,41
Lokman Hekim Sağlık10,30-2,3443,69
Lüks Kadife52,15-4,4980,45
Makina Takım2,91-1,02-14,66
Marka Yatırım Holding5,309,73-17,57
Marmaris Altınyunus210,40-1,7389,38
Marshall256,30-7,41-16,43
Martı GMYO1,03-10,55-59,66
Martı Otel2,16-1,371,41
Matriks Bilgi Dağıtım35,00-0,51
Mavi Giyim52,057,72-0,29
Mazhar Zorlu Holding50,1022,0259,15
Mega Polietilen7,72-1,030,78
Menderes Tekstil2,241,36-27,51
Mercan Kimya10,088,97
Merit Turizm166,00-23,1598,33
Merko Gıda5,60-2,95-35,19
Metemtur Yatırım6,31-31,01-21,96
Metro Holding1,74-3,33-16,35
Metro Petrol ve Tesisleri2,420,83-16,26
Metro Yatırım Ortaklığı1,891,07-18,88
Migros Ticaret34,08-0,70-20,37
Milpa4,160,73-9,57
Mistral GMYO4,75-0,840,85
MLP Sağlık21,50-2,808,20
MMC San. Ve Tic. Yat.6,98-6,9351,74
Mondi Tire Kutsan6,75-3,98-11,18
Naturel Enerji38,701,638,99
Naturelgaz8,90-4,91
Net Holding5,11-6,4148,98
Netaş Telekom.21,661,69-22,86
Niğbaş Niğde Beton11,70-5,65-77,50
Nuh Çimento45,90-0,78-4,43
Nurol GMYO11,87-11,1562,83
Odaş Elektrik2,06-2,83-47,18
Olmuksan-IP7,48-3,23-36,88
Orge Enerji Elektrik6,04-4,5130,95
Orma Orman Mahsulleri32,80-0,61122,83
Osmanlı Menkul26,144,98-15,51
Ostim Endüstriyel Yat2,40-1,23-12,85
Otokar305,301,030,33
Oyak Çimento7,301,39-16,86
Oyak Yat. Ort.7,75-6,0612,29
Oyak Yatırım Menkul Değerler22,54

Oylum Sınai Yatırımlar4,315,38-8,49
Özak GMYO4,211,45-17,45
Özbal Çelik Boru7,783,7318,78
Özderici GMYO1,776,63-20,27
Özerden Plastik8,90-12,49-1,11
Pamukova Elektrik31,00-6,6345,40
Panora GMYO6,24-1,422,17
Papilon Savunma15,30-2,11-32,78
Park Elek.Madencilik5,10-1,16-5,03
Parsan32,7611,9634,81
Pegasus81,05-0,808,65
Peker GMYO1,030,98-54,47
Penguen Gıda3,27-3,54-35,25
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,86-0,19
Pera GMYO1,4810,45-15,51
Pergamon Dış Ticaret24,02-0,8331,05
Petkim6,18-2,2224,10
Petrokent Turizm2.601,60-3,32187,03
Pınar Et Ve Un19,300,57-11,81
Pınar Su7,54-1,181,48
Pınar Süt18,793,19-16,67
Plastikkart14,753,222,08
Polisan Holding2,870,70-25,35
Politeknik Metal308,801,25-23,89
Prizma Press Matbaacılık4,55-2,57-16,97
QNB Finans Fin. Kir.92,100,49-26,50
QNB Finansbank44,30-0,49-37,03
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri27,028,51
Ral Yatırım Holding3,29-1,50-25,90
Ray Sigorta9,98-2,63-35,40
Reysaş GMYO3,854,34-29,36
Reysaş Lojistik4,156,68-19,79
Rhea Girişim2,213,76-40,59
Rodrigo Tekstil17,009,2524,00
Royal Halı3,40-0,87-1,16
RTA Laboratuvarları20,42-1,07-32,56
Sabancı Holding9,472,49-14,11
Safkar Ege Soğutmacılık8,245,10-24,26
Sanel Mühendislik4,075,4419,01
Sanifoam Sünger14,00-6,792,94
Sanko Pazarlama10,06-4,558,55
Saray Matbaacılık5,689,44-35,23
Sarkuysan13,65-4,6156,94
Sasa Polyester34,022,10127,04
Say Yenilenebilir Enerji28,965,46240,31
Sekuro Plastik23,1211,6965,62
Selçuk Ecza Deposu9,102,13-32,25
Selçuk Gıda3,880,26-22,09
Senkron Güvenlik31,34-3,8719,35
Serve Film Prodüksiyon15,00-3,23-6,25
Servet GMYO87,25-2,7911,29
Seyitler Kimya14,3612,636,66
Silverline Endüstri5,522,79-35,81
Sinpaş GMYO3,92-5,31-6,22
Smartiks Yazılım5,720,88-35,44
Sodaş Sodyum Sanayii24,14-10,19-8,34
Söktaş4,53-8,48-11,00
Sönmez Filament40,04-0,05-42,96
Sönmez Pamuklu15,70-3,68-34,58
Sumaş Suni Tahta59,20-1,1715,51
Şeker Fin. Kir.6,28-3,09-1,88
Şekerbank1,141,79-24,50
Şişe Cam8,120,6213,42
Şok Marketler Ticaret10,950,27-13,23
T. Halk Bankası5,024,15-9,71
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,585,32-27,30
T.S.K.B.1,402,19-19,84
T.Tuborg17,59-2,28-2,66
Taç Tarım Ürünleri23,803,48126,02
Tat Gıda8,76-0,68-24,23
TAV Havalimanları26,662,7025,16
Taze Kuru Gıda157,70-27,83-27,09
Tek-Art Turizm1,82-1,62-9,90
Tekfen Holding15,330,99-6,52
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,18-0,97-17,09
Temapol Polimer Plastik15,8013,5137,39
TGS Dış Ticaret12,520,48-1,49
Tofaş Oto. Fab.31,484,031,84
Torunlar GMYO3,38-2,59-13,33
Trabzon Liman33,10-2,933,05
Trabzonspor Sportif2,633,547,79
Trend GMYO7,05-1,40-43,91
TSKB GMYO3,920,77-31,83
Tuğçelik12,368,2352,97
Tukaş7,012,64-27,66
Turcas Petrol3,87-6,07-20,21
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,24-1,18
Turkcell16,522,045,27
Tümosan Motor ve Traktör17,06-4,7521,25
Tüpraş103,700,68-3,98
Türk Hava Yolları14,593,9213,01
Türk İlaç Serum36,52-5,97
Türk Prysmian Kablo12,09-1,060,23
Türk Telekom7,252,40-12,81
Türk Traktör183,10-0,447,47
Türker Proje Gayrimenkul143,00-2,1226,66
Türkiye Sigorta5,211,36-15,67
Ufuk Yatırım14,656,559,33
Ulaşlar Turizm Yat.4,18-6,49-1,42
Ulusoy Elektrik56,95-1,2110,91
Ulusoy Un Sanayi5,16-5,151,41
Umpaş Holding1,26-10,00-51,72
Uşak Seramik2,05-1,91-12,39
Utopya Turizm26,981,81-30,46
Uzertaş Boya39,060,15-30,99
Ülker Bisküvi21,72-0,82-2,68
Ünlü Yatırım Holding6,13

Vakıf Fin. Kir.9,20-9,36115,96
Vakıf GMYO1,53-4,74-36,22
Vakıf Yat. Ort.5,36-5,47-27,17
Vakıflar Bankası3,712,77-21,23
Vakko Tekstil12,50-10,1499,48
Vanet Gıda5,23-2,79-32,34
Verusa Holding52,55-0,4716,52
Verusaturk Girisim25,160,4092,35
Vestel30,36-2,5744,16
Vestel Beyaz Eşya48,46-1,4221,91
Viking Kağıt5,890,51-34,56
Yapı Kredi Koray GMYO6,37-2,0043,15
Yapı ve Kredi Bank.2,272,71-24,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.34,60-7,55-4,40
Yataş13,83-7,68-4,29
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,28-3,60-2,73
Yeni Gimat GMYO13,762,4618,70
Yeşil GMYO1,140,00-17,39
Yeşil Yapı1,33-0,75-27,72
Yeşil Yatırım Holding3,16-8,49-26,10
Yibitaş İnşaat Malzeme14.300,00-1,71-8,33
Yonga Mobilya22,92-6,45-23,06
Yükselen Çelik5,25-3,490,35
Yünsa13,48-3,99-2,96
Ziraat Gayrimenkul1,630,62
Zorlu Enerji1,99-3,40-28,16

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.