1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Yatırımcı Rehberi (9)
Yatırımcı Rehberi (9)

Yatırımcı Rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:Tüm...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,72
22,96
İş Bankası (B)38.997,908,16-3,71
İş Bankası (C)4,870,21-28,31
İş Bankası (Kur.)360.855,00
-5,04
İş Fin.Kir.3,3313,27-13,73
İş Girişim16,251,56-14,25
İş GMYO1,862,76-26,77
İş Y. Men. Değ.15,368,17-7,46
İş Yat. Ort.2,844,41-15,55
İşbir Holding6.850,0010,84150,00
Işık Plastik29,744,87
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,015,21-11,40
İttifak Holding1,800,00-19,28
İz Hayvancılık Tarım16,845,58-6,44
İzmir Demir Çelik2,221,37-32,92
İzmir Fırça9,2517,2466,37
Jantsa Jant Sanayi747,303,79126,79
Kafein Yazılım25,908,1921,37
Kaplamin24,3618,37-27,93
Kardemir (A)6,297,345,71
Kardemir (B)6,348,9320,30
Kardemir (D)7,162,7323,88
Karel Elektronik29,569,4828,19
Karsan Otomotiv3,360,303,38
Karsu Tekstil11,70-8,5936,84
Kartonsan50,951,09-46,18
Katmerciler Ekipman3,422,0911,04
Kent Gıda350,00-1,41-1,57
Kerevitaş Gıda5,356,36-18,69
Kervan Gıda16,364,7423,75
Kervansaray Yat. Holding0,725,88-42,86
Kiler GMYO1,824,00-27,49
Klimasan Klima24,4015,5343,78
Koç Holding18,316,39-10,48
Konfrut Gıda16,7112,91-1,12
Kontrolmatik Teknoloji Enerji68,6525,27189,91
Konya Çimento894,005,74-20,88
Kordsa Teknik Tekstil22,344,8843,67
Koza Altın113,004,8216,86
Koza Madencilik13,772,00-11,10
Körfez GMYO5,128,25-11,72
Kristal Kola2,2510,29-42,60
Kron Telekomünikasyon56,004,6752,01
Kuştur Kuşadası Turizm292,0030,7185,63
Kuyumcukent Gayrimenkul2,180,93-5,22
Kütahya Porselen52,357,673,77
Lider Faktoring2,836,39-17,01
Link Bilgisayar36,306,1413,88
Logo Yazılım162,009,2430,06
Lokman Hekim Sağlık16,816,3956,34
Lüks Kadife60,3026,26108,65
Makina Takım3,336,39-2,35
Marka Yatırım Holding5,35-2,55-16,80
Marmaris Altınyunus228,0029,55105,22
Marshall247,000,69-19,47
Martı GMYO1,791,13-34,91
Martı Otel2,0320,83-4,69
Matriks Bilgi Dağıtım36,94-12,09
Mavi Giyim43,285,56-17,09
Mazhar Zorlu Holding31,442,88-0,13
Mega Polietilen6,427,18-16,19
Menderes Tekstil2,376,28-23,30
Merit Turizm253,3050,42202,63
Merko Gıda6,105,72-29,40
Metemtur Yatırım27,509,5624,43
Metro Holding1,892,16-9,13
Metro Petrol ve Tesisleri2,239,85-22,84
Metro Yatırım Ortaklığı2,03-0,98-12,88
Migros Ticaret36,303,89-15,19
Milpa4,101,74-10,87
Mistral GMYO5,014,596,37
MLP Sağlık24,4410,9923,00
MMC San. Ve Tic. Yat.7,0424,6053,04
Mondi Tire Kutsan6,1816,82-18,68
Naturel Enerji37,004,344,20
Naturelgaz10,10-3,35
Net Holding5,7313,9267,06
Netaş Telekom.24,488,22-12,82
Niğbaş Niğde Beton14,403,30-72,31
Nuh Çimento56,658,0117,95
Nurol GMYO13,2015,7981,07
Odaş Elektrik2,47-5,00-36,67
Olmuksan-IP7,310,27-38,31
Orge Enerji Elektrik10,67-0,5644,58
Orma Orman Mahsulleri37,0033,09151,36
Osmanlı Menkul26,88-1,03-13,12
Ostim Endüstriyel Yat2,23-2,62-19,02
Otokar346,007,1513,71
Oyak Çimento6,88-0,29-21,64
Oyak Yat. Ort.7,781,9711,94
Oylum Sınai Yatırımlar4,1120,18-12,74
Özak GMYO4,470,68-12,35
Özbal Çelik Boru7,304,5811,45
Özderici GMYO1,594,61-28,38
Özerden Plastik8,055,64-10,56
Pamukova Elektrik30,620,3943,62
Panora GMYO6,222,471,84
Papilon Savunma17,4510,09-23,33
Park Elek.Madencilik5,6312,384,84
Parsan29,326,2320,66
Pegasus73,5516,56-1,41
Peker GMYO1,20-11,76-54,02
Penguen Gıda3,533,22-30,10
Pera GMYO1,364,62-22,36
Pergamon Dış Ticaret25,9410,0141,53
Petkim6,716,6834,74
Petrokent Turizm2.550,0013,33181,33
Pınar Et Ve Un23,3010,166,47
Pınar Su7,784,294,71
Pınar Süt19,645,03-12,90
Plastikkart14,2014,33-1,73
Polisan Holding2,986,81-22,49
Politeknik Metal309,005,10-23,84
Prizma Press Matbaacılık5,052,85-7,85
QNB Finans Fin. Kir.103,8016,37-17,16
QNB Finansbank48,9417,87-30,43
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri22,80-3,63
Ral Yatırım Holding3,8324,76-13,74
Ray Sigorta12,35-0,08-20,06
Reysaş GMYO4,418,09-19,08
Reysaş Lojistik4,0031,15-22,69
Rhea Girişim2,213,27-40,59
Rodrigo Tekstil17,850,2230,20
Royal Halı3,444,240,00
RTA Laboratuvarları24,00-0,66-20,74
Sabancı Holding8,092,66-26,63
Safkar Ege Soğutmacılık8,472,67-22,15
Sanel Mühendislik4,07-3,5519,01
Sanifoam Sünger15,751,7415,81
Sanko Pazarlama11,306,5020,34
Saray Matbaacılık4,2610,94-51,43
Sarkuysan15,004,6869,68
Sasa Polyester35,808,51138,91
Say Yenilenebilir Enerji29,8021,34250,18
Sekuro Plastik28,1423,64101,58
Selçuk Ecza Deposu10,053,08-25,18
Selçuk Gıda3,5813,65-28,11
Senkron Güvenlik31,04-8,7118,20
Serve Film Prodüksiyon16,103,870,63
Servet GMYO90,2014,1815,05
Seyitler Kimya24,6429,96-1,80
Silverline Endüstri5,449,90-36,74
Sinpaş GMYO3,973,39-5,02
Smartiks Yazılım6,2313,69-29,68
Sodaş Sodyum Sanayii30,4610,7615,66
Söktaş4,080,74-19,84
Sönmez Filament33,50-10,76-52,28
Sönmez Pamuklu16,89-7,70-29,63
Sumaş Suni Tahta68,6015,1033,85
Şeker Fin. Kir.7,7820,0621,56
Şekerbank1,093,81-27,81
Şişe Cam7,513,592,74
Şok Marketler Ticaret12,10-1,55-4,12
T. Halk Bankası4,292,14-22,84
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,121,19-28,78
T.S.K.B.1,264,13-27,86
T.Tuborg17,506,06-3,15
Taç Tarım Ürünleri26,3011,91149,76
Tat Gıda9,684,20-16,27
TAV Havalimanları21,5219,421,03
Taze Kuru Gıda273,5014,4426,44
Tek-Art Turizm1,5712,14-22,28
Tekfen Holding16,094,62-1,89
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,85-5,79-20,90
Temapol Polimer Plastik13,85-0,2920,43
TGS Dış Ticaret12,29-1,76-3,30
Tofaş Oto. Fab.29,844,26-3,47
Torunlar GMYO3,572,88-8,46
Trabzon Liman28,608,25-10,96
Trabzonspor Sportif1,882,73-22,95
Trend GMYO6,0510,40-51,87
TSKB GMYO4,180,72-27,30
Tuğçelik8,0725,70-0,12
Tukaş7,233,14-25,39
Turcas Petrol3,550,28-26,80
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.10,41-6,13
Turkcell14,841,50-5,44
Tümosan Motor ve Traktör20,6012,8146,41
Tüpraş87,751,45-18,75
Türk Hava Yolları12,238,52-5,27
Türk İlaç Serum41,3612,39
Türk Prysmian Kablo9,13-1,51-24,55
Türk Telekom6,373,58-23,39
Türk Traktör208,801,6622,56
Türker Proje Gayrimenkul130,00-1,8915,15
Türkiye Sigorta5,643,11-8,71
Ufuk Yatırım18,1319,2835,30
Ulaşlar Turizm Yat.4,8911,1415,33
Ulusoy Elektrik56,554,7210,13
Ulusoy Un Sanayi5,694,2111,82
Umpaş Holding1,73-1,14-33,72
Uşak Seramik2,698,9114,96
Utopya Turizm30,0034,41-22,68
Uzertaş Boya45,1831,64-20,18
Ülker Bisküvi22,005,57-4,93
Vakıf Fin. Kir.26,2821,89516,90
Vakıf GMYO2,46-1,69-26,14
Vakıf Yat. Ort.6,637,46-9,92
Vakıflar Bankası3,420,59-27,39
Vakko Tekstil12,875,44105,38
Vanet Gıda6,3111,48-18,37
Verusa Holding54,602,2521,06
Verusaturk Girisim29,0010,27121,71
Vestel28,80-4,8236,75
Vestel Beyaz Eşya53,750,4731,48
Viking Kağıt6,281,29-30,22
Yapı Kredi Koray GMYO5,813,9430,56
Yapı ve Kredi Bank.2,100,96-29,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.86,15-1,7119,02
Yataş16,876,1016,75
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,812,55-36,14
Yeni Gimat GMYO12,662,519,21
Yeşil GMYO1,124,67-18,84
Yeşil Yapı1,402,19-23,91
Yeşil Yatırım Holding78,00-0,70-18,20
Yibitaş İnşaat Malzeme14.301,105,54-8,33
Yonga Mobilya24,505,69-17,75
Yükselen Çelik5,548,845,89
Yünsa12,409,44-10,74
Zorlu Enerji1,99-1,00-28,16

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.