1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Avealılara Akınsoft ürünlerinde yüzde 15 indirim
Avealılara Akınsoft ürünlerinde yüzde 15 indirim

Avealılara Akınsoft ürünlerinde yüzde 15 indirim

Avealılar 1 yıl boyunca, Akınsoft’un indirimli ürünlerine yüzde 15 ek Avea indirimiyle sahip olacak.

A+A-

Avea'dan yapılan açıklamaya göre, Avea, teknolojinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve iş yapış biçimini değiştirerek rekabette avantajlı duruma gelmek isteyen kurumlar için Türkiye'nin geniş yazılım arşivine sahip olan, hem ticari hem de mesleki programlarıyla yaklaşık 120’yi aşkın sektöre hitap eden Akınsoft ile özel bir iş birliğine imza attı.

Birçok farklı meslek grubuna yönelik yazılımların Avea avantajlarıyla sunulduğu marka ortaklığıyla Akınsoft, başta doktor, avukat, otomotiv, kiralama, kuaför, emlakçı gibi meslekler olmak üzere birçok farklı meslek grubuna ve turizmden eğitime, perakendeden imalata pek çok sektöre özel olarak geliştirdiği yazılımlarını bir yıl süreyle Avealılar’a yüzde 15 indirimle sunacak. 

Açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Avea Kurumsal Pazarlama Direktörü Hasan Başol, Avea olarak sadece sundukları ürün ve hizmetlerle değil, oluşturdukları kampanyalarla da işletmelerin teknolojiden daha fazla yararlanmalarına çalıştıklarını belirterek, şunları ifade etti:

"Yerel işletmelerin faaliyet gösterdikleri alanlarda başarıyı yakalayabilmeleri ve rekabette güçlü olabilmeleri için teknolojiden geniş bir perspektifle yararlanırken, gelişmekte olan teknolojiyle yakın temas halinde bulunarak bunları kendi iş dünyalarına adapte etmeleri gerekiyor. Bu kapsamda tüm işletmeleri gerek kendi ürettiğimiz teknolojik çözümlerle gerekse de hayata geçirdiğimiz avantajlı kampanya ve inovatif iş birliklerimizle destekliyoruz. Türkiye'nin geniş yazılım arşivine sahip olan, ticari ve mesleki programlarıyla da 120’yi aşkın sektöre hitap eden Akınsoft ile gerçekleştirdiğimiz bu özel iş birliği de bu kapsamda hayata geçirdiğimiz bir kampanya. Akınsoft kampanyamızla Avealılar, yazılımlara çok cazip fiyatlarla sahip olma ayrıcalığına kavuşacak. Önümüzdeki dönemde de benzer çalışmalarımızla büyük küçük tüm kurumların teknolojiden daha çok yararlanarak iş dünyasında daha etkin olmalarına yardımcı olacak bu tarz çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 Akınsoft Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür Akın ise Akınsoft olarak 28 yıllık vizyonlarını 5 yıllık planlar halinde belirlediklerini vurgulayarak, "Bugün baktığımızda hiçbir sekteye uğramadan bu hedeflerimizi gerçekleştiğimizi görüyoruz. 2010 yılındaki hedeflerimizden biri de alanında öncü firmalarla farklı işbirlikleri gerçekleştirmekti. Bu anlamda Avea ile yaptığımız iş ortaklığı bizim için çok değerli. Bu iş birliğiyle Avea abonesi milyonlarca kullanıcının Akınsoft’un farklı sektörlere sunduğu çözümlerle süreçlerini daha iyi yöneterek, iş hayatında zamanı daha verimli kullanmalarını sağlamayı hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.